Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe Dublaj İndir 1080p İzle

Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe Dublaj İndir 1080p HD İzle
Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe Dublaj İndir 1080p HD İzle

Asla gözlerini kaçırma torrent indir, Drama ve gerilim türündeki film, Doğu Almanya’dan Batı Almanya’ya kaçan ancak Nazi rejimi altındaki çocukluğunu ve komünizm gölgesindeki gençliğini unutamayan Kurt Barnert adında bir sanatçı odaklanıyor. Barnert, bir neslin travmasını resim yoluyla ele almaya başlıyor. Yönetmenliğini ve senaristliğini Oscar ve BAFTA ödüllü sinemacı Florian Henckel von Donnersmarck’ın üstlendiği filmde Tom Schilling, Paula Beer, Sebastian Koch, Saskia Rosendahl ve Ina Weisse gibi isimler yer alıyor. Prömiyerini Venedik Film Festivali’nde gerçekleştiren film Almanya’nın bu seneki Oscar adayı olarak açıklanmıştı. Asla gözlerini kaçırma türkçe dublajı indir.

Asla Gözlerini Kaçırma, Doğu Almanya’dan Batı Almanya’ya kaçan ancak Nazi rejimi altındaki çocukluğunu ve komünizm gölgesindeki gençliğini unutamayan Kurt Barnert adında bir sanatçıya odaklanıyor. Üniversitede tanışan Kurt ve Ellie, birbirlerini görür görmez aşık olurlar. Onlar her ne kadar ilişkilerinde mutlu olsalar da, ikisinin birlikte olmasını istemeyenler vardır. Ellie’nin babası olan Profesör Seeband, kızının yapmış olduğu seçimden memnun değildir. Kızının Kurt ile olan ilişkisini kesmesini isteyen Seeband, bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. Profesör, her ne kadar kızını Kurt’tan uzak tutmaya çalışsa da, o ve Kurt arasında bilmedikleri bir bağlantı vardır. Yıllar önce profesörün işlediği korkunç bir suç, hayatının Kurt ile kesişmesine neden olur.

Kurt, geçmişi ardında bırakıp sanatına odaklanmak istese de, Nazi rejimi ve komünizm gölgesinde geçen yaşamının getirdiği travmalardan kurtulamaz. Sitemizi güncel olarak takip ederseniz bu tür filmlere daha fazla rastlayabilirsiniz. İletişim bölümünden eklenmesini istediğiniz filmleri de belirterek kısa süre içerisinde indirerek izleme şansına sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve sitemizi güncel olarak takip etmek olacaktır. Türkçe dublaj indirmenin ücretsiz ve en reklamsız sitesinde bulunmaktasınız.

Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe Dublaj İndir: Filmden Kareler
Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe Dublaj İndir 1080p HD İzle Asla Gözlerini Kaçırma Türkçe Dublaj İndir 1080p HD İzle

Kalite: 1080p / Full HD
Tür: Dram, Gerilim
Süre: 189 dakika
IMDB puanı: 7.7
Ülke: Almanya
Vizyon yılı: 2019
türkçe dublaj indir kategorimizden diğer hd filmlere göz atabilirsiniz.

İndirmek için tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir